Har ett gäng kaninhoppnings hinder som är tillsalu, alla är i användbart skick men några skulle behöva målas om/sätta fast bottenplattan bättre. Kan skicka bild på ”defekterna” vid intresse. Ge prisförslag!
Hinderna finns i Eslöv, Skåne
Hej! Har du kvar hinderna kvar?
Jag köper gärna alla isf. Hittar inte hur jag kan skriva till dig privat så du får gärna skriva till mig:)
Hälsningar Sandra
#0 kan du hålla kvar libra trean och giraffen till mig tills vi löst med hämtning? 🙂 Bor på Österlen och tävlar ofta i hörbytrakterna så kan ju köra en omväg på vägen hem 🙂
#22 okej 😊 meningen var att jag skulle köpa giraffen till #21 så hon kan få köpa den (trodde inte hon hade ifokus) Är rätt så ny här på ifokus hur skickar man PM? 😅
Det finns en till kommentar till den här diskussionen. Den är bara synlig för medlemmar på iFokus. För att läsa kommentaren, logga in eller registrera dig på iFokus.