# BILLIGA KOPPEL!!!
Author: koppelshoppen

Någon som är intreserad av **_BILLIGA KOPPEL_**?

Special designade koppel för din kanin. Görs allt i från 1 m långa till typ 6 meter. Priset beror på längd och tjockek.

Du kan välja till om du vill ha prälor eller en namnskylt inflätat i kopplet.

Söker 4 personer som ska få prova dessa koppel _**gratis**_ och göra en liten bedömning som sedan ska ut på hemsidan. Vill **_DU_** prova kopplen? Mejla till oss!

Låter detta intresant? [koppelshoppen@hotmail.com](mailto:koppelshoppen@hotmail.com) Hemsida med bilder kommer innom kort!

## Comment 1
Author: Tarkie

Jag vill mycket gärna! mejlar!

## Comment 2
Author: PaaatyPalm

jag skulle kunna prova :) dock funkar inte min mejl nu för tillfället.

## Comment 3
Author: Ida-M

Jag är också väldigt intresserad av att prova :\]

## Comment 4
Author: [Borttaget]

Jag är också jätteintresserad av att prova, mailar dig direkt. :)

## Comment 5
Author: Shilou

Jag också, går ju just nu på hoppkurs varje vecka så det skulle vara perfekt att få prova. ![Skrattande](http://kaninhoppning.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 6
Author: hyltebarn

Jag skulle gärna vilja prova ;)  
Kan dock inte mejla för min e-mail fungerar inte ;/

## Comment 7
Author: kaninjosse

hmm, nja de fungerar väll som ett vanlig?

## Comment 8
Author: malin--a

jag skulle oxå vilja![Oskyldig](http://kaninhoppning.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif "Oskyldig"), fast de är ju redan fler än 4 stycken som har skrivit,!

## Comment 9
Author: RabbitLower

jag vill me xD :P

## Comment 10
Author: minkaninester

Jag hade mer än gärna testat!

Ska pröva lite längre koppel så det hade varit perfekt!

## Comment 11
Author: Qepta

jag är mycket intresserad utav å testa! :)

## Comment 12
Author: pepsi-v-emmelie

jag skulle oxå vela testa! :)

## Comment 13
Author: koppelshoppen

Jag har haft problem med internet och lite andra saker som hänt, så det är **_inte 100% säkert att koppel tillverkningen kommer i gång._**

Förvarning: Det är egenflätade koppel i plastband (fast ändå ganska slitstarka) som jag kommer att "specialisera" mig på ett tag, för att sedan gå över på tyg band och andra material. Varför jag behöver "hjälp" med att testa kopplen är att jag vill ha många åsikter om hur ett sådant koppel skulle fungera!

_jag vill inte ha några elaka svar som "Är du helt dum i huvudet som flätar egna koppel av plastband!!?"_

## Comment 14
Author: Shilou

#13 Det spelar ingen roll om kopplen är av plastband, jag är fortfarande intresserad av att prova.  ![Skrattande](http://kaninhoppning.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

Mvh Weronika

## Comment 15
Author: PaaatyPalm

#13 jag kan inte mejla, men pm;a gärna mig så kan jag mer än gärna prova :)

## Comment 16
Author: Veraaa

Jag är väldigt intreserad, har addat dig på msn:)

## Comment 17
Author: malin--a

jag med :)

## Comment 18
Author: Qepta

Jag är fortfarande mycket intresserad!

## Comment 19
Author: koppelshoppen

Jag har nu kollat över priser för band, frakt osv. och kommit fram till att det blir väldigt dyrt för mig att ha koppel tillverkning. Tyvärr kommer det därför inte skickas några koppel!

## Comment 20
Author: Shilou

#19 Okej, det var synd men om du skulle ångra dig så finns intresset kvar, bara att maila mig. :-)

## Comment 21
Author: [Borttaget]

#13 Vad synd, mitt internet är också krångligt ofta. :/

Mitt intresse finns fortfarande kvar för kopplen. Du har fått e-mail av mig tidigare.

Min e-mail är annars: Violblomma@gmail.com
